E.

Co dělám špatně?

26. srpna 2016 v 11:01 | Ellby
Znáte ten pocit, když všechno co uděláte nebo řeknete je špatně? Tak takhle se teď cítím já. Prakticky neustále. V srpnu jsem moc doma nebyla (prakticky vůbec), protože téměř čtyři týdny lítání po zahraničí i po naší milované republice se na čase hodně podepíše. Když tedy všechen ten shon skončil, byla jsem ráda, že budu ten poslední týden prázdnin doma. Stihnu si nakoupit věci do školy, vidět se se všemi kamarádkami a užít si vzácné chvíle, kdy nemusím řešit, že nerozumím výkladům v Chemii a že se mi přes prázdniny vykouřila z hlavy většina informací, které jsem tam před přijímačkami tak pracně naskládala.

Když jsem se ale v pondělí probudila a promluvila na prvního člověka, kterého jsem uviděla (moje sestra), zjistila jsem, že nemám zase tak sluníčkovou náladu, jakou jsem čekala, že budu mít. Občas se mi stává, že se probudím a všechno je v pořádku. Uvnitř mám dobrou náladu a plánuju si, jak tento den bude skvělý. Ani nevím proč jsem ale na lidi hnusná, a že je chyba ve mně mi dojde až později.
Nebudu tu rozepisovat, kvůli jaké kravině jsme se pohádaly (a že je to opravdu velká kravina), protože se zato zčásti i celkem stydím. Vina není jen na mé straně, ale z větší části na tom mám podíl já a uvědomuji si to. Problém je v tom, že když se někdo v naší rodině pohádá, všichni to začnou řešit a najednou je z komára velbloud. Všichni jsou na sebe naštvaní (nebo respektive jsou všichni naštvaní na mě a sestru) a neustále se připomíná, že to je opravdu strašné a takové chování se rozhodně nebude tolerovat. V takových chvílích ona, jakožto dvaadvacetiletá slečna, si většinou na pár dní odejde k příteli, dokud se "bouře nepřežene" a přijde už do klidného prostředí. A hádejte, kdo tu zůstane a celou dobu se cítí jako nemožný blb?

22.7. - Nákupní šílenství

22. července 2016 v 13:21 | Ellby

Tento týden prodělávám takové menší šílenství. Protože příští středu odjíždím na Sardinii (jedu s tancováním na zahraniční festival) a na všechno tam budu sama, chtěla jsem si tento týden patřičně "užít" tím, že budu nakupovat věci, které mi ještě chybí. Opalovací krémy, šampon, zubní pasta, ale také letní oblečení (kterého, jak se zdá, mám pořád málo!), časopisy, jídlo na cestu a spoustu dalších věcí - znáte to, jako když člověk jede na dovolenou. No přiznám se, že ne se vším jsem pochodila a všechno jsem si nemusela nakupovat sama. Několik věcí jsme měli už doma a něco jsem už měla nakoupeno dřív, protože jsem počítala s tím, že to stejně dopadne tak jako vždycky a na poslední chvíli budu něco shánět. Takže ve velkém plánu tohoto týdne bylo především sehnat si věci na opalování (krémy na opalování, po opalování a další tyto srandičky), nějaké časopisy na zabavení, protože pojedeme autobusem, ve kterém strávím alespoň jeden den, a taky nějaké šaty, protože to se na dovolenou u moře vždycky hodí.

9.7. 2016 - Andulky všude

9. července 2016 v 20:50 | Ellby

Omlouvám se, že jsem tento týden nenapsala vlastně žádný článek, ale byla jsem opravdu celkem zaneprázdněná:D V celém článku se dozvíte, co se dělo:)

4.7. 2016 - Prázdninový běh

4. července 2016 v 15:29 | Ellby

Tak jsem tu s mým prvním deníčkem z mého prázdninového dne:)

 
 

Reklama