Blog updates

Layout blogu č. 3

19. července 2016 v 17:12 | Ellby
Anoo, střídám je jak ponožky a mám v plánu v tom pokračovatSmějící se


NÁHLED | ZVĚTŠIT

Na blogu:

13.7. - ?

Layout blogu č. 2

8. července 2016 v 18:48 | Ellby
Ahoj:) Možná jste si všimli, že blog má opět nový vzhled. Ve vzhledu jsou obrázky věcí, které mám ráda a vystihují mě:) Snad se Vám líbí:)) Mám ráda světlé barvy, takže proto tolik té bílé:DNÁHLED | ZVĚTŠIT

Na blogu od:
8.7. - 13.7. 2016

Layout blogu č. 1

2. července 2016 v 15:28 | Ellby

Tak je tu první vzhled tohoto blogu:) Je hodně jednoduchý, ale nechtělo se mi vymýšlet nic složitého:D Snad se Vám líbí:)Na blogu od:
2.7. - 8.7. 2016

Vítej, můj nový blogu

1. července 2016 v 17:24 | Ellby
Ahoj všichni:)

Chtěla bych vás oficiálně přivítat na mém novém blogu. Právě jsem nastavila layout a těším se, až začnu psát příspěvky:) Toto není můj první blog, ale zatím je jediný svého druhu. Na tomto blogu budu zveřejňovat hlavně mé velmi bujné, zvláštní a (někdy) praštěné myšlenky, také grafiku a časem možná přidám něco víc:) Budu moc ráda, když můj blog navštívíte či zanecháte komentář:)

A kdo vlastně jsem?

Jsem patnáctiletá holka. Většinou se můžu označovat za normální, ale není to vždy pravidlem:D Ráda píšu povídky - jen tak, pro své potěšení, nebo se potřebuji "vypsat"..k tomu může časem sloužit tento blog:). Mezi mé další velké koníčky patří čtení - mám ráda téměř všechny žánry, tanec, hra na housle (i když do umělecké školy již nechodím:D) a sportování. Mohla bych ještě pokračovat..dá se říct, že mám ráda od každého něco:)
Co se týče mého "studia", tak jsem ukončila docházku na základní škole a v září nastupuji na gymnázium (to bude pecka..). Ze zvířat mám nejradši psy a koně, ale samozřejmě mám ráda skoro všechna zvířátka:))
Mé pravé jméno je Eliška, ale, jak už bývá v blogovém světě zvykem, tady bych raději slyšela na mou přezdívku Ellby:)

Tak..to je asi vše, co bych vám chtěla na začátek říct..snad se vám tu bude v příštích dnech a měsících (či letech?) líbit:) Zatím se loučí

Ellby


 
 

Reklama