Kdo je Ellby?

3. července 2016 v 21:00 | Ellby

DENÍČEK TAGY OBLÍBENOSTI

Jmenuji se Eliška, ale tady na blogu bych upřednostňovala více anonymní přezdívku Ellby:). Je mi patnáct let a bloguji už 3 roky. Za tu dobu jsem vystřídala mnoho blogů zaměřených například na koňský svět, grafiku, online hry, dívčí poradnu atd. Některé blogy ještě existují, jiné skončily po týdnu provozu:D

Už jako malá jsem se těšila na hodiny slohu a narozdíl od mých vrstevníků mě bavilo číst knížky a psát si příběhy. To mi v menším (či větším?!) provedení zůstalo dodnes. Občas si ráda připlatím za dobré knížky a když mám špatnou náladu, ráda něco sepisuji. V tomto účelu vznikl tento blog - je to mé nové místo na sepisování všeho, co mě zrovna napadne.

Mám za sebou základní školu a v září nastupuji do prvního ročníku na gymnázium. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat, protože jsem zvyklá, že po škole mám hodně volného času na kroužky, chození ven s přáteli a podobně, takže to pro mě bude asi trochu šok:D Ale co, časem si určitě zvyknu:)

Můžu o sobě říct, že jsem vcelku aktivní člověk - mám ráda sporty, ráda hraju na housle, mám ráda tanec, hudbu a kreslení. Samozřejmě, jako každý správný teenager, mám ráda i lenivé dny doma, kdy jsem u počítače a tvořím grafiku nebo si čtu či se dívám na filmy:) Co se týče povahy, jsem spíše extrovert. Mám ráda lidi, ale také na ně občas dokážu pořádně vylítnout:D No..však to znáte:)

Ze zvířat mám ráda psy - hlavně pak anglické buldoky, jehož zástupkyně mi doma běhá po trávníku:), dále potom koně, papoušky a mnoho dalších. Z barev mám raději ty světlé; tedy běžovou, bílou, růžovou, ale také světle zelinkavou a žlutou. To se projevuje hlavně na layoutech, které zde publikuju, všimněte si, že jsou skoro všechny světlé:D I když vytvořím něco tmavého, mám pocit, že to stejně vypadá hrozně:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama